O firmie

DLACZEGO WYBÓR FIRMY ULTRAMEDIA JEST NAJBARDZIEJ UZASADNIONY?

Firma ULTRAMEDIA istnieje od 1993 roku.

Rozumiemy, że Twoje dane, bez względu na to czy jest to baza danych księgowych, czy folder Twoich osobistych zdjęć, są bardzo cenne. Rozumiemy również, że nikt nie chce płacić więcej, niż musi.
Gwarantujemy Ci, że jesteśmy zainteresowani zaoferowaniem Ci jak największej szansy na odzyskanie Twoich danych po możliwie najniższych kosztach.

  • Jesteśmy uczciwi, a nasze słowa nie będą w żadnym razie przesadzone ani wyolbrzymione. W rzeczywistości, jeśli nie znajdziemy żadnych usterek w Twoim nośniku pamięci, powiemy Ci to. Nasze ceny zaczynają się od ZERO!
  • Z wyjątkiem sytuacji szczególnych nie pobieramy opłat za diagnoze wstępną.
  • Ponieważ nasza firma istnieje od ponad 20 lat, mamy bardzo zasobną bazę dysków do pobrania części. Pozwala nam to obniżyć ceny odzyskiwania danych.
  • Ponieważ nie pobieramy opłaty za brak rezultatu naszej pracy, motywuje nas to większej efektywności. Jeśli jednak nam się nie uda odzyskać Twoich danych to nie będziesz nic płacić!
  • Mieliśmy doczynienia z różnymi przypadkami utraty danych. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu możemy szybko i skutecznie diagnozować i odzyskiwać dane.

Jeśli Twoje dane są bardzo ważne i na prawdę potrzebujesz je odzyskać, wybierz mądrze firmę, która to dla Ciebie zrobi!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dane Kontaktowe

ul. Chłodna 15
00-891 Warszawa

22 608-80-67
507-655-524Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: nie czynne