O firmie

DLACZEGO WYBÓR FIRMY ULTRAMEDIA JEST NAJBARDZIEJ UZASADNIONY?

Firma ULTRAMEDIA istnieje od 1993 roku.

Rozumiemy, że Twój komputer, bez względu na to czy jest to domowy laptop, czy biurowy desktop do pracy, jest bardzo ważny. Rozumiemy również, że nie chcesz płacić więcej, niż musisz za jego przywrócenie do sprawności.
Gwarantujemy Ci, że jesteśmy zainteresowani zaoferowaniem Ci jak największej szansy na naprawę Twojego komputera po możliwie najniższych kosztach.

  • Jesteśmy uczciwi, a nasze słowa nie będą w żadnym razie przesadzone ani wyolbrzymione. W rzeczywistości, jeśli nie znajdziemy żadnych usterek w Twoim komputerze, powiemy Ci o tym. Nasze ceny zaczynają się od ZERO!
  • Z wyjątkiem sytuacji szczególnych nie pobieramy opłat za diagnoze wstępną laptopa, którą wykonujemy w ciągu kilku (kilkunastu) minut, czyli "od ręki".
  • Ponieważ nasza firma istnieje na rynku IT od ponad 20 lat, mamy bardzo duże doświadczenie i dostęp do części zamiennych. Pozwala nam to obniżyć ceny usług ponieważ nie eksperymentujemy na sprzęcie naszych klientów.
  • Ponieważ nie pobieramy opłaty za brak rezultatu naszej pracy, motywuje nas to większej efektywności. Jeśli jednak nam się nie uda naprawić Twojego komputera to nie będziesz ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów!
  • Mieliśmy doczynienia z różnymi komputerami i różnymi niesprawnościami. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu możemy szybko i skutecznie diagnozować i naprawiać sprzęt komputerowy.

Jeśli Twój komputer Ci potrzebny do pracy i potrzebujesz go szybko zdiagnozować i skutecznie naprawić, mądrze wybierz firmę, która to dla Ciebie zrobi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dane Kontaktowe

Metro Natolin lokal 113
(wejście od ul. Belgradzkiej)
02-793 Warszawa
730-409-005
507-655-524Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne


Wskazówki dojazdu

Dla jadących autem w nawigacji wpisz adres Belgradzka 22 (parking)

Najbliższy parking bezpłatny jest przy bloku na ul. J. Żabińskiego 12 (wjazd od al. KEN)

Przystanek autobusowy dla jadących z Centrum nazywa się Metro Natolin 04
Przystanek autobusowy dla jadących z Kabat nazywa się Metro Natolin 03